این یک نمای کلی از خدمات ما است

صادرات تخم مرغ

یکی از مهمترین و تخصصی ترین فعالیتهای شرکت ما می باشد که طی سالهای متمادی توسط ما انجام شده است. با توجه به مازاد تولید تخم مرغ در ایران و تمایل دولت برای صادرات تخم مرغ و ارز آوری، این فضا سالهاست برای شرکت های واجد شرایط بوجود آمده است.

تمرکز اول شرکت ما بر روی این موضوع است و جزو اولویتهای اولیه ما محسوب می شود.

کسانی که در مرزهای ایران مستقر هستند، ترخیص کارند، افرادی که دو ملیتی هستند و کسانی که از طریق اینترنت از آنسوی مرزها به دنبال تجارت هستند، قالبا مشتریان ما را تشکیل میدهند.

در این حالت از کارتن دوبل مخصوص صادرات استفاده می شود که مشخصات آن را از طریق این لینک میتوانید ببینید.

 

مراحل صادرات تخم مرغ چیست؟

با توجه به اینکه تخم مرغ مدت کمی تازه می ماند، لذا ما بار تخم مرغ به منظور صادرات را بعد از سفارش توسط شما، می خریم. این باعث می شود که در تامین بار حداقل یک روز وقفه ایجاد بشود ولی در عوض تخم مرغ تازه به دست شما می رسد.

بهتر است سفارش خود را در فرم مخصوص درخواست تخم مرغ جهت صادرات لحاظ کنید، تا برای ما مشخص شود که دقیقا چه باری برای شما مناسب است.

همچنین میتوانید از طریق تماس با ما، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

بعد از توافق در قیمت، نوع بار و زمان تحویل، برای شما پیش فاکتور صادر می شود.

بعد از صدور پیش فاکتور، 30 درصد مبلغ  برای تعهد به شروع  آماده سازی سفارش دریافت میگردد و عملا خرید تخم مرغ جهت صادرات برای شما شروع می گردد.

بعد از مراحل بسته بندی تخم مرغ جهت صادرات، از طریق قسمت حمل و نقل شرکت، کانتینر مناسب انتخاب می شود و قیمت مشخص آن به مشتری اعلام می گردد.

بعد از تایید مشتری عملیات بارگیری کانتینر شروع می شود.

به صورت میانگین تعداد 830 کارتن در کانتینر بارگیری میشود، که این مرحله هم همانند مراحل بسته بندی با نظارت دکتر دامپزشک صورت می گیرد.

وقتی بارگیری کانتینر انجام شد، کانتینر روی باسکول می رود و وزن خالص بار مشخص می شود.

در این مرحله مبلغ خرید باید تسویه کامل گردد.

بعد از تسویه کامل بار، کانتینر مراحل

1- بارنامه و بیمه

2- مجوز دامپزشکی

3- اگر قرار باشد بار در آنسوی مرز تحویل شود مجوز سیمر 

4- اظهار نامه گمرک

را طی میکند.

بعد از طی مراحل گفته شده بار آماده ارسال به مقصد می باشد.

تصویر بارنامه در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت و بار به سمت مقصد حرکت میکند.

برای دیدن مدت زمان رسیدن کانتینر از مشهد به مرزهای ایران روی این لینک کنید

فروش تخم مرغ در داخل کشور

در این حالت، فروش تخم مرغ به صورت داخل استانی و شهرهای داخل کشور انجام می شود.

به دلیل اینکه تولید تخم مرغ در شهرهای مختلف ایران به یک اندازه نیست و سطح تولید تخم مرغ در استان خراسان بالاست، این موضوع باعث شده که همواره فروش تخم مرغ به شهرهای داخلی ایران موضوعی جذاب و همیشگی باشد.

برای فروش داخلی تخم مرغ، از کارتن های سفید تک لایه استفاده می شود.

حداقل میزان سفارش در این روش یک خاور(4تن) بار تخم مرغ است.

برای دیدن عکسها و مشخصات کارتن روی این لینک کلیک کنید.

در چه ابعادی میتوان بارتخم مرغ را برای مصرف داخلی سفارش داد؟

بسته به خودرو های حمل بار داخل کشور و مقرون به صرفه درآمدن قیمت نهایی تخم مرغ برای فروش داخل در این ابعاد تخم مرغ ارسال می شود:

1- خاور با ظرفیت 350کارتن تخم مرغ

2- تک یا کامیون با ظرفیت 700 کارتن تخم مرغ

3- تریلی 18 چرغ با ظرفیت 850 کارتن تخم مرغ

بدیهی است که قسمت حمل و نقل داخلی مجموعه ماندگار، در انتخاب بهترین وسیله با بهترین قیمت موجود شما را راهنمایی خواهد کرد.

مراحل فروش تخم مرغ در داخل کشور چیست؟

مشابه موضوع صادرات، از زمان سفارش تا زمان خرید بار برای شما حدقل یک روز زمان نیاز است. اما ممکن است به دلیل سادگی این کار برای ما حتی در همان روز هم بار سفارشی شما تهیه و به مقصد شما ارسال شود.

بهتر است سفارش خود را در فرم مخصوص درخواست تخم مرغ جهت فروش داخلی  لحاظ کنید، تا برای ما مشخص شود که دقیقا چه باری برای شما مناسب است.

همچنین میتوانید از طریق تماس با ما، سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

بعد از توافق در قیمت، نوع بار و زمان تحویل، برای شما پیش فاکتور صادر می شود.

بعد از صدور پیش فاکتور، 30 درصد مبلغ  برای تعهد به شروع  آماده سازی سفارش دریافت میگردد و عملا خرید تخم مرغ جهت فروش داخلی برای شما شروع می گردد.

بسته به اینکه چه نوع تخم مرغی سفارش داده باشید(انواع تخم مرغ جهت فروش داخلی را از این لینک ببینید.) سفارش شما از 1 تا 3 روز جهت آماده سازی به طول می انجامد.

وقتی بارگیری کانتینر انجام شد، کانتینر روی باسکول می رود و وزن خالص بار مشخص می شود.

در این مرحله مبلغ خرید باید تسویه کامل گردد.

بعد از تسویه کامل بار، مراحل بارنامه و بیمه انجام می گردد.

بعد از طی مراحل گفته شده بار آماده ارسال به مقصد می باشد.

تصویر بارنامه در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت و بار به سمت مقصد شما حرکت میکند.

 

فروشگاههای زنجیره ای

با توجه به اینکه تمرکز ما بر روی فروش عمده تخم مرغ و صادرات است، در نتیجه خرده فروشی ما برای تخم مرغ محدود به فروشگاههای زنجیره ای معتبر خواهد بود.

برند اگینو (Egino) در حال حاضر مربوط به این قسمت فعالیت ماست. که در حال حاضر در فروشگاههایی از قبیل افق کورش به صورت شیرینگ های 30 تایی درحال فروش است.

حداقل میزان خرید برای فروشگاههای زنجیره ای حداقل 300 بسته شیرینگ برای هر بار خرید است و تسویه آن، بعد از یک ماه تقدی کار کردن، ماه به ماه انجام می شود.

برای اینکه ما بهتر متوجه ظرفیت فروش ، فروشگاه زنجیره ای شما شویم بهتر است در ابتدا فرم مخصوص فروشگاههای زنجیره ای را برای ما پر کنید.

همچینن می توانید از قسمت تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید.

فروش پولت

یکی دیگر از فعالیت های ما فروش پولت در ماههای مختلف به منظور ایجاد یا گسترش فارم های تخم گذار برای فارمهای همکاران گرامیست.

 

خرید تخم مرغ از مرغداران محترم

ما همیشه به تولید کنندگان احترام می گذاریم و چون حیطه تولید را از نزدیک لمس کردیم، متوجه موضوعات مربوط به آن هستیم و علاقمند به ارتباط و معامله با مرغداران محترم.

بهترین اتفاق برای تولید کننده فروش بار تخم مرغ به بهترین و سریعترین زمان ممکن است و تداوم آن بدون دغدغه پیدا کردن مشتری عمده، باعث تمرکز در قسمتهای دیگر تولید و سرمایه گزاری های سودآور می شود. در هر قسمت از کشور هستید میتوانید با ما قرارداد ببندید.

ما همه نوع تخم مرغ سالم و باکیفیت، با هر وزنی را خریداریم.

برای اینکه ما بهتر متوجه ظرفیت تولید و وزن بار تخم مرغ شما شویم توصیه ما این است که فرم مخصوص مرغداران را برای ما پر کنید.

همچینن می توانید از قسمت تماس با ما با ما ارتباط برقرار کنید.

خرید از همکاران و مشارکت در صادرات

در دنیای امروزی ارتباطات بهترین برگ برنده برای برندهای فعال در این صنعت و بسیار مهم در تعد به مشتریانشان است. با بالا رفتن حجم درخواست تخم مرغ در مقاطعی از سال، شرکتها نتوانستند به تعهداتشان جامعه عمل بپوشانندو خیلی از مشتریانشان را از دست داده اند. در نتیجه شرایط ایجاب میکند که در کنار رقابت سالم، دست همکاران را بفشاریم و همه با هم منفعت ببریم.

برای اینکه شما را بهتر بشناسیم، فرم مخصوص همکاران را پر کنید.

و یا از طریق لینک تماس با ما میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید.

 

با ما ارتباط برقرار کنید

نیاز داشتن مشاوره؟

با ما تماس بگیرید و سوال خود را بپرسید.