شرکت ما

درباره ما

فعالیت ما در زمینه فروش و توزیع تخم مرغ از سال 1383 شروع شد. در سال 1386 با ثبت برند نگین زرین الوند و شروع فعالیت صادرات تخم مرغ به افغانستان و عراق موفق شدیم اولین بار تخم مرغ صادراتی خود را در سال 1389 به کشورهای همسایه ارسال کنیم.

در سال 1397 در جهت گسترش فعالیت های شرکت، درصدد تهیه فضای بزرگتر، استاندارد سازی سیستم بسته بندی و اداری، افزایش تعداد کارگران ثابت و امکانات رفاهی برآمد.

در همان سال با ثبت برند اگینو (Egino) فروش به هایپر مارکت های شهر کلید خورد و در نهایت با ثبت شرکت پیشرو تجارت ماندگار برند رسمی خود را برای صادرات تخم مرغ معرفی کرد.

هم اکنون شرکت ماندگار یکی از موفقترین شرکت های صادر کننده تخم مرغ به کشورهای همسایه است و این در سایه لطف خداوند، تلاش و کار مستمر و اطمینان و رضایت مشتریان محقق گردیده است.

  • کیفیت
  • دقت
  • تجربه
  • تعهد

نماینده ما شوید و به ما بپیوندید

ما همواره به دنبال جذب نمایندگان فروش در شهرهای ایران و خارج از ایران هستیم. با ارسال رزومه خود برای ما، توانایی های خود را برای تجارت و فروش در منطقه ای که هستید به ما نشان دهید.

سوالات متداول

برای خرید بار چه مقدار باید بیعانه واریز کنم؟

به صورت عرف و قوانین تجارت باید یک سوم مبلغ پیش فاکتور، توسط مشتری پرداخت گردد تا پروسه سفارش به جریان بیفتد. بدیهی است که در شرایط مختلف بازار ممکن است این مقدار متفاوت باشد و باید حتما قبل از هر پرداختی، هماهنگی کامل صورت گیرد.

تسویه کامل بار تخم مرغ در چه مرحله ای انجام میشود؟

با توجه به شرایط کشور و مرزها، تسویه بار در مبدا بعد از مشخص شدن وزن بار روی باسکول انجام می شود و سپس بار به مقصد ارسال خواهد شد.

قیمتی که از شما میگیریم تا چه مدت اعتبار دارد؟

قیمتی که از ما دریافت میکنید، در اغلب موارد، فقط همان روز دارای اعتبار می باشد، کما اینکه ممکن است حتی در همان روز ساعتی تغییر کند.

آیا تامین وسیله حمل بار به عهده شرکت است؟

این موضوع به صورت توافقی بین مشتریان و ما است، ولی شرکت ما قسمت مجزایی برای تامین وسیله حمل بار در نظر گرفته است و از این لحاظ مسله ای وجود ندارد.

آیا پرداخت با ارز دیجیتال برای تسویه بار ممکن است؟

پرداخت بیعانه و تسویه بار تخم مرغ در کشور با ارز رایج کشور انجام می شود، ولی برای افرادی که خارج از کشور هستند، با هماهنگی ممکن میباشد.